Zapraszamy do kontaktu!

Nasi doświadczeni eksperci w zakresie aranżacji wnętrz z chęcią udzielą każdemu profesjonalnej pomocy w zakresie wyposażania przestrzeni dydaktycznej. Jeśli otwierasz placówkę edukacyjną lub zastanawiasz się nad zmianą aranżacji, skorzystaj z porady specjalistów i wyposaż pomieszczenia eleganckimi, modułowymi meblami z kolekcji Grande.

Wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość do konsultanta.

Na wszystkie pytania odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Moje Bambino

ul. Graniczna 46, Łódź

meble@mojebambino.pl

Nasi eksperci

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjaliści do spraw serwisowych nieustannie zapewniają wsparcie naszym klientom. Zapewniamy wysokiej jakości usługi serwisowe na terenie całej Polski. Dotrzemy z pomocą do każdego Klienta i w każde miejsce!

Dobierzemy terminy, dojedziemy do klienta i zapewnimy profesjonalną obsługę. Nie zwlekaj i umów się z naszymi serwisantami w swojej placówce już teraz.

Bądź na bieżąco,

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

NauczycielDyrektorInneImię i nazwisko (opcjonalne):


Administratorem Twoich danych osobowych jest Moje Bambino Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Graniczna 46, 93-428 Łódź, tel: 801 577 544. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na komunikację marketingową. Tutaj dowiesz się więcej o zasadach i sposobie ochrony i przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, zawartych w Polityce prywatności.