Zapraszamy do kontaktu!

Nasi doświadczeni eksperci w zakresie aranżacji wnętrz z chęcią udzielą każdemu profesjonalnej pomocy w zakresie wyposażania przestrzeni dydaktycznej. Jeśli otwierasz placówkę edukacyjną lub zastanawiasz się nad zmianą aranżacji, skorzystaj z porady specjalistów i wyposaż pomieszczenia eleganckimi, modułowymi meblami z kolekcji Grande.

Wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość do konsultanta.

Na wszystkie pytania odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Moje Bambino

ul. Graniczna 46, Łódź

meble@mojebambino.pl

Nasi eksperci

Monitor interaktywny insgraf digital

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Specjaliści do spraw serwisowych nieustannie zapewniają wsparcie naszym klientom. Zapewniamy wysokiej jakości usługi serwisowe na terenie całej Polski. Dotrzemy z pomocą do każdego Klienta i w każde miejsce!

Dobierzemy terminy, dojedziemy do klienta i zapewnimy profesjonalną obsługę. Nie zwlekaj i umów się z naszymi serwisantami w swojej placówce już teraz.

Bądź na bieżąco,

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

NauczycielDyrektorInneImię i nazwisko (opcjonalne):


Administratorem Twoich danych osobowych jest Moje Bambino Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Graniczna 46, 93-428 Łódź, tel: 801 577 544. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na komunikację marketingową. Tutaj dowiesz się więcej o zasadach i sposobie ochrony i przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, zawartych w Polityce prywatności.