Pracownia fizyczna Grande

Nowoczesna pracownia w nurcie STREAM

Meble Grande do pracowni fizycznej

Kompleksowe wsparcie nauczyciela w procesie dydaktycznym

Pracownia fizyczna wyposażona w meble z kolekcji Grande
Krzesło Colores
Regał Grande do MPP
Trójkątny stół mila
Grande – zestaw 9
Szafka laboratoryjna mobilna

W jaki sposób ułatwić uczniom przyswajanie wiedzy z zakresu jednej z trudniejszych dziedzin nauki, jaką jest fizyka? Jak zainspirować do pogłębiania wiedzy i wykształcić przyszłych badaczy i naukowców? To najważniejsze pytania, jakie stawia sobie nauczyciel, którego celem jest skuteczny przekaz wiedzy oraz zrealizowanie założeń zawartych w podstawie programowej.

Zaaranżuj pracownię tak, aby kompleksowo wspierała pracę nauczyciela oraz spraw, by sala lekcyjna stała się skutecznym narzędziem w jego rękach. Meble do pracowni fizycznej Grande sprzyjają zachowaniu prawidłowej postawy ciała podczas obserwacji, słuchania nauczyciela oraz wykonywania doświadczeń fizycznych. Dzięki swej delikatnej, nierozpraszającej uwagi kolorystyce ułatwiają koncentrację i skupienie uwagi.

Wszechstronne podejście do aranżacji przestrzeni

Wyposażenie meblowe Grande wspierające proces dydaktyczny

Fizyka to przedmiot szkolny, który bardzo często uważany jest przez uczniów, jako najtrudniejszy do zrozumienia. Wytłumaczenie zjawisk i podstawowych zagadnień wymaga od nauczyciela odpowiedniego wsparcia w pomoce dydaktyczne, które pomagają unaocznić i wyjaśnić w zrozumiały sposób wiele trudnych zjawisk fizycznych. Wśród pomocy dydaktycznych, które powinny znaleźć się w pracowni fizycznej są m.in.: cyfrowe mierniki, zestawy doświadczalne, magnesy, pałeczki, żarówki, silniczki oraz przewody. Akcesoria te ułatwiają zrozumienie poruszanych zagadnień, a także pobudzają ciekawość i zachęcają do nauki. Wyposażenie pracowni fizycznej w odpowiednie pomoce naukowe, które można z łatwością pomieścić i uporządkować w regałach z nadstawkami Grande to gwarancja sukcesu i dobrych wyników.

Wielofunkcyjne wyposażenie meblowe Grande

Użyteczność i funkcjonalność modułowych rozwiązań

Meble Grande to bezpieczne, funkcjonalne, praktyczne i trwałe wyposażenie meblowe do pracowni fizycznej. Kolekcje wyróżnia wysoka funkcjonalność oraz dostosowanie zarówno do wieku i rytmu dnia uczniów. Modułowy charakter mebli umożliwia aranżację wnętrz w sposób zapewniający komfort użytkowania przy maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Pracownia wyposażona w mobilne Laboratorium Grande oraz biurka Lab pozwala dowolnie zmieniać ustawienie mebli w sali. Dzięki temu uczniowie mogą pracować nad doświadczeniami indywidualnie, w grupie lub przy Laboratorium Grande.

Kolekcja Grande polecana do pracowni fizycznej

Grande – zestaw 23

  • Zestaw meblowy z regałem wyposażonym w drzwi witrynowe
  • Regał wyposażony w szafkę z zamkiem, zapewniającym bezpieczne przechowywanie
  • Otwarte półki pozwalają na eksponowanie pomocy dydaktycznych

Szafa Grande wysoka

  • Pojemna szafa o klasycznym designie
  • Szafa wyposażona w drzwiczki zamykane na klucz z zawiasami 90 stopni
  • Szafa wyposażona w 5 półek

Grande – zestaw 22

  • Zamykany regał do przechowywania
  • Posiada przeszkloną witrynę
  • Regały wykonane z białej lub klonowej płyty laminowanej o gr. 18 mm w kolorze białym i klonowym

Top Produkt

Grande – zestaw 13

Funkcjonalny zestaw meblowy Grande do pracowni przedmiotowych. Zestaw wyposażony w regały z nadstawkami oraz regał z żaluzją do przechowywania i ekspozycji pomocy dydaktycznych. Bezpieczny i łatwy w utrzymaniu w czystości modułowy zestaw szkolny Grande umożliwia swobodne zestawianie i rozbudowywanie wyposażenia meblowego znajdującego się w pracowni fizycznej.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Stół Mila falisty

Stół o nowoczesnym kształcie

strół falisty do pracowi fizycznej wyposażonej w meble Grande
Zobacz

Najczęściej wybierane z kolekcji Grande

Krzesło Genito z oparciem

Wygodne krzesło o regulowanej wysokości wyposażone w kółka

Krzesło Genito przeznaczone do pracowni fizycznej
Zobacz