Sala informatyczna Grande

Przestrzeń sprzyjająca nabywaniu kompetencji cyfrowych

 

Pracownia komputerowa Grande

Przestrzeń sprzyjająca nabywaniu kompetencji cyfrowych

Meble Grande do pracowni komputerowej

Skuteczna edukacja w pracowni komputerowej Grande

Pracownia komputerowa z meblami komputerowymi Grande
Biurko Grande
Tablica interaktywna dotykowa ceramiczna Insgraf MT Multitouch
Krzesło Ergo

Rozwój cyfryzacji i technologii zmienił wymagania stawiane przed uczniami. Ważne jest, aby placówki oświatowe przygotowały młode pokolenie do stawiania czoła wyzwaniom, jakie na nie czekają w przyszłości. Pracownia komputerowa w szkole powinna być miejscem, w którym zdobywają wiedzę z dziedziny informatyki, pozwalającą na wykorzystanie jej w przyszłości w rzeczywistym świecie. Pracownia komputerowa Grande to miejsce zapewniające warunki do przyswajania m.in. umiejętności cyfrowych, informatycznych, kodowania czy programowania, niezbędnych do zdobycia satysfakcjonującego zawodu. Nowoczesna pracownia powinna być wyposażona w sposób, który umożliwi uczniom korzystanie z innowacyjnych narzędzi cyfrowych, niezbędnych do rozwoju kompetencji cyfrowych. Eleganckie meble Grande w pracowni komputerowej zapewnią bezpieczne miejsce do przechowywania sprzętu cyfrowego w sali komputerowej oraz wygodne miejsce do nauki i zdobywania nowych umiejętności.

Bezpieczna przestrzeń z meblami Grande

Wyposażenie meblowe stworzone z myślą o pracy przy komputerze

Informatyka to przedmiot, którego uczymy się pracując przy komputerze. Uczniowie w praktyce korzystają z komputera i innych urządzeń cyfrowych, przyswajając wiedzę z obszaru informatyki, programowania i kodowania, co pozwala im w przyszłości pracować w wybranym przez nich zawodzie. Długotrwałe siedzenie przed komputerem często wiąże się z kłopotami w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała. Meble Grande stwarzają bezpieczne warunki do rozwoju umiejętności z obszaru nauk informatycznych.
Mobilne kontenerki Grande posiadają specjalną konstrukcję, która ułatwia uczniom korzystanie z narzędzi informatycznych, gwarantując utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Wpłyną także na zwiększenie komfortu pracy i osiąganie lepszych wyników.

Kolekcja mebli Grande do pracowni komputerowej

Skuteczne narzędzie wspierające realizację wymogów podstawy programowej

Pracownia komputerowa z kontenerami z kolekcji Grande

Zgodnie z założeniami podstawy programowej, głównymi celami przedmiotów informatycznych jest nauka posługiwania się komputerem, urządzeniami cyfrowymi oraz sieciami komputerowymi, w tym znajomość zasad działania urządzeń cyfrowych i sieci komputerowych oraz wykonywania obliczeń i programów.

Połączenie mebli z kolekcji Grande oraz odpowiednio dobranego sprzętu cyfrowego, takiego jak laptop, tablet czy monitor interaktywny insGraf DIGITAL, gwarantuje przestrzeń angażującą uczniów podczas zajęć oraz zachęcającą do twórczego rozwiązywania problemów i bezpiecznego wykorzystywania metod i narzędzi wywodzących się z informatyki.

Stwórz przestrzeń dla drukarki 3D z kolekcji Grande

Nowoczesna pracownia druku 3D w placówce

Nowe technologie na dobre zagościły w polskich szkołach, zapewniając tym samym dodatkowe możliwości edukacyjne. Dobrze wyposażona pracownia umożliwia uczniom komfortową pracę, nowe wyzwania edukacyjne i metody pracy, a także co bardzo ważne stanowi pierwszy krok w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań.

Dlatego też w każdej placówce oświatowej powinny znaleźć się innowacyjne sprzęty i pomoce dydaktyczne, takie jak m.in. drukarka 3D oraz wyposażenie meblowe umożliwiaące ich przechowywanie i bezpieczną pracę. Szafka Grande na drukarkę, zapewnia nie tylko miejsce do ustawienia drukarki, ale także gwarantuuje dodatkową przestrzeń z pojemnikami do przechowywania narzędzi, materiałów, scenariuszy i dodatkowych filamentów.

Kolekcja Grande polecana do pracowni komputerowej

Kontenerek Grande S – biały

  • Mobilny kontenerek z linii Grande
  • Możliwość łączenia ze stołami easyMoove, tworząc zestaw do pracy indywidualnej
  • Wym. 36 x 50,1 x 76 cm

 

Zestaw mobilny Grande

  • Funkcjonalny zestaw z biurkiem i kontenerkiem
  • Posiada miejsce na pojemniki, ułatwiające organizację pracy
  • Mobilny zestaw wyposażony w kółka do pracy indywidualnej

 

Kontenerek Grande M

  • Oryginalny mebel do pracowni przedmiotowych
  • Wyposażony w mobilne kółka umożliwiające przemieszczanie między salami
  • Ułatwia przechowywanie i eksponowanie sprzętów informatycznych

TOP produkt Grande

Regał z kolekcji Grande powstał z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni sali. Regał może służyć do przechowywania pomocy dydaktycznych, które urozmaicą lekcje i ułatwią opanowanie materiału dydaktycznego. Istnieje także możliwość uzupełnienia regału drzwiczkami w odpowiednim rozmiarze, by mógł stać się bezpiecznym miejscem do przechowywania cyfrowego sprzętu, takiego jak laptopy czy tablety.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Krzesło Ergo obrotowe

Komfortowe warunki edukacyjne

Zobacz

Najczęściej wybierane
z kolekcją Grande

Stół prostokątny EasyMoove

Odporny na uszkodzenia mobilny stół

Zobacz