Sala informatyczna Grande

Przestrzeń sprzyjająca nabywaniu kompetencji cyfrowych

 

Pracownia komputerowa Grande

Przestrzeń sprzyjająca nabywaniu kompetencji cyfrowych

Meble Grande do pracowni komputerowej

Skuteczna edukacja w pracowni komputerowej Grande

Sala komputerowa w szkole
Biurko Grande
Krzesło Ergo

Rozwój cyfryzacji i technologii zmienił wymagania stawiane przed uczniami. Ważne jest, aby placówki oświatowe przygotowały młode pokolenie do stawiania czoła wyzwaniom, jakie na nie czekają w przyszłości. Pracownia komputerowa w szkole powinna być miejscem, w którym zdobywają wiedzę z dziedziny informatyki, pozwalającą na wykorzystanie jej w przyszłości w rzeczywistym świecie. Pracownia komputerowa Grande to miejsce zapewniające warunki do przyswajania m.in. umiejętności cyfrowych, informatycznych, kodowania czy programowania, niezbędnych do zdobycia satysfakcjonującego zawodu. Nowoczesna pracownia powinna być wyposażona w sposób, który umożliwi uczniom korzystanie z innowacyjnych narzędzi cyfrowych, niezbędnych do rozwoju kompetencji cyfrowych. Eleganckie meble Grande w pracowni komputerowej zapewnią bezpieczne miejsce do przechowywania sprzętu cyfrowego w sali komputerowej oraz wygodne miejsce do nauki i zdobywania nowych umiejętności.

Bezpieczna przestrzeń z meblami Grande

Wyposażenie meblowe stworzone z myślą o pracy przy komputerze

Informatyka to przedmiot, którego uczymy się pracując przy komputerze. Uczniowie w praktyce korzystają z komputera i innych urządzeń cyfrowych, przyswajając wiedzę z obszaru informatyki, programowania i kodowania, co pozwala im w przyszłości pracować w wybranym przez nich zawodzie. Długotrwałe siedzenie przed komputerem często wiąże się z kłopotami w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała. Meble Grande stwarzają bezpieczne warunki do rozwoju umiejętności z obszaru nauk informatycznych.
Mobilne kontenerki Grande posiadają specjalną konstrukcję, która ułatwia uczniom korzystanie z narzędzi informatycznych, gwarantując utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Wpłyną także na zwiększenie komfortu pracy i osiąganie lepszych wyników.

Kolekcja mebli Grande do pracowni komputerowej

Skuteczne narzędzie wspierające realizację wymogów podstawy programowej

Pracownia komputerowa z kontenerami z kolekcji Grande

Zgodnie z założeniami podstawy programowej, głównymi celami przedmiotów informatycznych jest nauka posługiwania się komputerem, urządzeniami cyfrowymi oraz sieciami komputerowymi, w tym znajomość zasad działania urządzeń cyfrowych i sieci komputerowych oraz wykonywania obliczeń i programów.

Połączenie mebli z kolekcji Grande oraz odpowiednio dobranego sprzętu cyfrowego, takiego jak laptop, tablet czy monitor interaktywny insGraf DIGITAL, gwarantuje przestrzeń angażującą uczniów podczas zajęć oraz zachęcającą do twórczego rozwiązywania problemów i bezpiecznego wykorzystywania metod i narzędzi wywodzących się z informatyki.

Stwórz przestrzeń dla drukarki 3D z kolekcji Grande

Nowoczesna pracownia druku 3D w placówce

Nowe technologie na dobre zagościły w polskich szkołach, zapewniając tym samym dodatkowe możliwości edukacyjne. Dobrze wyposażona pracownia umożliwia uczniom komfortową pracę, nowe wyzwania edukacyjne i metody pracy, a także co bardzo ważne stanowi pierwszy krok w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań.

Dlatego też w każdej placówce oświatowej powinny znaleźć się innowacyjne sprzęty i pomoce dydaktyczne, takie jak m.in. drukarka 3D oraz wyposażenie meblowe umożliwiaące ich przechowywanie i bezpieczną pracę. Szafka Grande na drukarkę, zapewnia nie tylko miejsce do ustawienia drukarki, ale także gwarantuuje dodatkową przestrzeń z pojemnikami do przechowywania narzędzi, materiałów, scenariuszy i dodatkowych filamentów.

Kolekcja Grande polecana do pracowni komputerowej

Kontenerek Grande S – biały

  • Mobilny kontenerek z linii Grande
  • Możliwość łączenia ze stołami easyMoove, tworząc zestaw do pracy indywidualnej
  • Wym. 36 x 50,1 x 76 cm

 

Zestaw mobilny Grande

  • Funkcjonalny zestaw z biurkiem i kontenerkiem
  • Posiada miejsce na pojemniki, ułatwiające organizację pracy
  • Mobilny zestaw wyposażony w kółka do pracy indywidualnej

 

Kontenerek Grande M

  • Oryginalny mebel do pracowni przedmiotowych
  • Wyposażony w mobilne kółka umożliwiające przemieszczanie między salami
  • Ułatwia przechowywanie i eksponowanie sprzętów informatycznych

TOP produkt Grande

Regał z kolekcji Grande powstał z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni sali. Regał może służyć do przechowywania pomocy dydaktycznych, które urozmaicą lekcje i ułatwią opanowanie materiału dydaktycznego. Istnieje także możliwość uzupełnienia regału drzwiczkami w odpowiednim rozmiarze, by mógł stać się bezpiecznym miejscem do przechowywania cyfrowego sprzętu, takiego jak laptopy czy tablety.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Krzesło Ergo obrotowe

Komfortowe warunki edukacyjne

Obrotowe krzesło ergo na kółkach do pracowni komputerowej Grande
Zobacz

Najczęściej wybierane
z kolekcją Grande

Stół prostokątny EasyMoove

Odporny na uszkodzenia mobilny stół

Mobilny stół prostokątny do pracowni komputerowej Grande
Zobacz