Meble Grande dla klas 1 - 3

Przestrzeń wspierająca pierwsze kroki w edukacji szkolnej dziecka

Nauczanie początkowe z meblami Grande

Zestawy meblowe stworzone z myślą o potrzebach uczniów klas początkowych

Aranżacja klasy dla uczniów nauczania początkowego
Zestaw meblowy Grande 65
Monitor insGraf DIGITAL do prowadzenia multimedialnych lekcji
Regał biblioteczny Regał Grande, idealny do kącików bibliotecznych
Stóły szkolne z regulowaną wysokością
Stół Benito HPL 2-os. z elektrycznie regulowaną wysokością
Biurko nauczycielskie Grande narożne

Sala do edukacji początkowej powinna być przytulnym miejscem, dostosowanym do dzieci rozpoczynających przygodę z edukacją. Prezentowana klasa Grande została zaprojektowana, by wspierać różnorodne formy aktywności dziecka. Jest to przestrzeń emanująca radością i kreatywnością, która stanowi otoczenie, sprzyjające nauce i zabawie.

W centrum sali ustawione są stoliki do pracy indywidualnej z kolorowymi krzesełkami Colores, przy których uczniowie wykonują codzienne zadania szkolne. Zarówno stoły, jak i krzesła posiadają mechanizm regulacji wysokości, dzięki czemu stanowią idealny element wyposażenia sali w klasach 1-3 dla dzieci, które w tym wieku rosną w bardzo szybkim tempie. Do dyspozycji uczniów w kilku miejscach zamiast klasycznych krzeseł, umieszczono wygodne piłki do siedzenia, które pomagają w stabilizacji i wzmacnianiu mięśni korpusu.

Solidne meble, solidna wiedza

Wspieramy edukację od podstaw

Ważny element prezentowanej aranżacji klasy szkolnej stanowi zestaw mebli 65 z linii Grande. Zestaw wykonany został z wysokogatunkowej klonowej płyty laminowanej o grubości 18 mm i wyróżniają się zróżnicowanymi akcentami w kolorze limonkowym.

Dzięki właściwej ilości półek, szuflad i pojemników, każdy detal w sali lekcyjnej może być uporządkowany, nie odrywając uwagi uczniów. Szuflady i zamknięte regały świetnie spełniają funkcję przechowywania materiałów dydaktycznych, których nauczyciel aktualnie nie używa. Z kolei otwarte szafki umożliwiają eksponowanie zarówno tradycyjnych, jak i multimedialnych pomocy dydaktycznych.

Biblioteka, kąciki czytelnicze i mediateki w szkole

Wysokiej jakości meble biblioteczne Grande

Ważnym elementem prezentowanej klasy szkolnej jest kącik biblioteczny, którego podstawę stanowi regał biblioteczny Grande z wnęką przeznaczoną na umieszczenie wygodnego siedziska piankowego. Biblioteczka z półkami pełnymi książek, uzupełniona o wygodne siedziska Inflamea oraz miękki dywan, na którym dzieci mogą wygodnie usiąść podczas wspólnych zajęć, tworzą przytulne miejsce, zachęcające do samodzielnej lektury i rozwijania pasji do literatury.

W dzisiejszych czasach wykorzystanie różnorodnych mediów edukacyjnych w szkole umożliwia przystosowanie się do nowoczesnych technologii i uczenie najmłodszych, jak mądrze i odpowiedzialnie korzystać z zasobów cyfrowych. Z myślą o tym, w sali zamieszczono interaktywny monitor insGraf DIGITAL Future wraz z licznymi zasobami multimedialnymi, zamieniając klasyczną bibliotekę w wyjątkową mediatekę.

Kolekcja Grande przeznaczona dla uczniów klas 1 – 3 szkoły podstawowej

Regał Grande M z 12 szufladami

  • Wyposażone w 12 wytrzymałych, trwałych szuflad kasetowych
  • Szuflady są wyposażone w metalowe prowadnice, z mechanizmem samodomykającym
  • Cichy domyk i możliwość pełnego wysuwu

Grande – zedstaw 35

  • Regał z trzema kolumnami na pojemniki
  • Transparentne pojemniki Gratnells wchodzą w skład zestawu
  • Wym. 48 x 104 x 82.2

Grande – zestaw 10

  • Funkcjonalny regał z 8 szufladami
  • Połączenie kolorystyczne klonu i bieli
  • Możliwość uzupełnienia nadstawką z tej samej kolekcji

TOP produkt aranżacji

Stół Benito z elektrycznie regulowaną wysokością

Jeśli poszukujesz stołów dla swoich uczniów, które odpowiadają na potrzeby związane z niepełnosprawnością ruchową, to stoły z elektrycznie regulowaną wysokością blatu będą idealnym rozwiązaniem. Stolik Benito został zaprojektowany z myślą o uczniach z niepełnosprawnościami, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Stoły Benito wyróżnia funkcja elektrycznej regulacji blatu w zakresie od 69 cm do 110 cm oraz blat wykonany ze sklejki laminowanej białym laminatem HPL, co zapewnia jego długotrwałe użytkowanie.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Knowla Box – aktywna ściana /podłoga

W pełni interaktywne lekcje

Zobacz

Najczęściej wybierane
z kolekcją Grande

Panel do przechowywania na 5 poduszek

Panel ścienny na 5 poduszek

Zobacz