Kontenerki Grande

Mobilne dopasowanie do aranżacji wnętrz

Kontenerki Grande to mobilne rozwiązanie dla klas szkolnych, ale także gabinetów nauczycielskich i pokojów administracyjnych. Dzięki przymocowanym kółkom, mebel może być przemieszczany i dostosowywany do aktualnych potrzeb i rozkładu pomieszczenia. Forma kontenerków ułatwia także dostęp do wszelkich ważnych dokumentów, a jego bryła umożliwia wielostronne użytkowanie. Pozwalają one na przechowywanie ważnych dokumentów czy pomocy dydaktycznych w praktycznych pojemnikach, dopasowanych wymiarami do korpusu mebla. Kontenerki Grande są wyposażone w zamykane drzwiczki, pozwalające zachować porządek w sali oraz zabezpieczyć wnętrze szafki przed czynnikami zewnętrznymi.

– kontenerki występują w 3 rozmiarach
– drzwiczki mogą być zamontowane z lewej lub prawej strony
– nadstawka pozwala przechowywać segregatory i atlasy
– kontenerki wykonane z białej lub klonowej płyty o grubości 18 mm

Zobacz wszystkie kontenerki Grande

Stoły mobilne pozwalają na wygodne przeprowadzanie lekcji, szczególnie gdy uczniowie wykonują prace zespołowe. Dzięki zamontowanym kółkom bez problemu można połączyć meble ze sobą i stworzyć przestronne pole robocze dostępne dla każdego członka grupy. Blat roboczy jest odporny na zarysowania i ścieranie gwarantując trwałość i wieloletnią żywotność. Mobilne stoły easyMoove stanowią doskonały wybór do pracowni przyrodniczych w placówce edukacyjnej. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na wilgoć, plamy i substancje chemiczne, umożliwiając uczniom komfortową pracę podczas lekcji chemii, biologii, fizyki czy geografii.

– blat wykonany z płyty CDF o grubości 12 mm

– klasa palności: B-s2, d0 wg EN 13501

– metalowy stelaż z okrągłymi nogami przytwierdzony do kółek i blatu

– występuje w dwóch wariantach: prostokątny i trójkątny

Zobacz wszystkie stoły mobilne

Nowoczesne pracownie przedmiotowe są wyposażone w sprzęt i narzędzia do nauki, które pomagają uczniom rozwijać ich umiejętności i pasje. Zestawy mobilne do pracy indywidualnej są odpowiednio dostosowane do potrzeb uczniów placówek edukacyjnych, tak by zapewnić im komfortową pracę w szkole. Odpowiednio wysoki blat o zabezpieczonej przed uszkodzeniami mechanicznymi powierzchni dba o poprawną postawę podczas nauki. Dołączony kontenerek oferuje miejsce do przechowywania niezbędnych pomocy dydaktycznych i akcesoriów piśmienniczych. Dzięki zestawowi mobilnemu uczeń otrzymuje własną przestrzeń pozwalającą na skupienie się i wspierającą efektywną naukę podczas zajęć szkolnych.
– zestaw mobilny występuje w trzech wariantach
– gwarantuje jednoosobową przestrzeń do nauki
– uniwersalne rozwiązanie dla klas szkolnych
– ponadczasowy design

Zobacz wszystkie zestawy mobilne do pracowni

Aranżacje z kontenerkami

Mobilne kontenerki Grande bardzo dobrze sprawdzają się w wyposażeniu pomieszczeń szkolnych. Ten dodatek meblowy może być wykorzystywany jako miejsce na indywidualne przechowywanie, czy też na pomoce dydaktyczne. Kontenerki Grande umożliwiają wydzielanie przestrzeni dla uczniów oraz łączenia ich np. ze stołami mobilnymi lub stołami easyMoove. Mobilność produktu pozwala na szybkie i bezproblemowe zagospodarowanie pomieszczenia szkolnego w dowolny sposób. W zależności od potrzeb grupy docelowej kontenerki mogą posłużyć jako miejsce przechowywania np. przyborów plastycznych, kart pacy, czy też książek i zeszytów. W pokoju nauczycielskim omawiany element uzupełnienia meblowego Grande świetnie sprawdzi się w roli prywatnej szafki dla dydaktyka.

Kontenerki Grande przeznaczone są do każdego typu pracowni.

ZOBACZ WIĘCEJ ARANŻACJI