Kontenerki Grande

Mobilne dopasowanie do aranżacji wnętrz

Kontenerki Grande to mobilne rozwiązanie dla klas szkolnych, ale także gabinetów nauczycielskich i pokojów administracyjnych. Dzięki przymocowanym kółkom, mebel może być przemieszczany i dostosowywany do aktualnych potrzeb i rozkładu pomieszczenia. Forma kontenerków ułatwia także dostęp do wszelkich ważnych dokumentów, a jego bryła umożliwia wielostronne użytkowanie. Pozwalają one na przechowywanie ważnych dokumentów czy pomocy dydaktycznych w praktycznych pojemnikach, dopasowanych wymiarami do korpusu mebla. Kontenerki Grande są wyposażone w zamykane drzwiczki, pozwalające zachować porządek w sali oraz zabezpieczyć wnętrze szafki przed czynnikami zewnętrznymi.

– kontenerki występują w 3 rozmiarach
– drzwiczki mogą być zamontowane z lewej lub prawej strony
– nadstawka pozwala przechowywać segregatory i atlasy
– kontenerki wykonane z białej lub klonowej płyty o grubości 18 mm

Zobacz wszystkie kontenerki Grande

Stoły mobilne pozwalają na wygodne przeprowadzanie lekcji, szczególnie gdy uczniowie wykonują prace zespołowe. Dzięki zamontowanym kółkom bez problemu można połączyć meble ze sobą i stworzyć przestronne pole robocze dostępne dla każdego członka grupy. Blat roboczy jest odporny na zarysowania i ścieranie gwarantując trwałość i wieloletnią żywotność. Mobilne stoły easyMoove stanowią doskonały wybór do pracowni przyrodniczych w placówce edukacyjnej. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na wilgoć, plamy i substancje chemiczne, umożliwiając uczniom komfortową pracę podczas lekcji chemii, biologii, fizyki czy geografii.

– blat wykonany z płyty CDF o grubości 12 mm

– klasa palności: B-s2, d0 wg EN 13501

– metalowy stelaż z okrągłymi nogami przytwierdzony do kółek i blatu

– występuje w dwóch wariantach: prostokątny i trójkątny

Zobacz wszystkie stoły mobilne

Nowoczesne pracownie przedmiotowe są wyposażone w sprzęt i narzędzia do nauki, które pomagają uczniom rozwijać ich umiejętności i pasje. Zestawy mobilne do pracy indywidualnej są odpowiednio dostosowane do potrzeb uczniów placówek edukacyjnych, tak by zapewnić im komfortową pracę w szkole. Odpowiednio wysoki blat o zabezpieczonej przed uszkodzeniami mechanicznymi powierzchni dba o poprawną postawę podczas nauki. Dołączony kontenerek oferuje miejsce do przechowywania niezbędnych pomocy dydaktycznych i akcesoriów piśmienniczych. Dzięki zestawowi mobilnemu uczeń otrzymuje własną przestrzeń pozwalającą na skupienie się i wspierającą efektywną naukę podczas zajęć szkolnych.
– zestaw mobilny występuje w trzech wariantach
– gwarantuje jednoosobową przestrzeń do nauki
– uniwersalne rozwiązanie dla klas szkolnych
– ponadczasowy design

Zobacz wszystkie zestawy mobilne do pracowni