Siedziska Blocco

przestrzeń do relaksu i wypoczynku

Siedziska Blocco do pracowni przedmiotowych

Szkoła to nie tylko miejsce do nauki, ale także przestrzeń wspólna do nawiązywania kontaktów. W związku z tym bardzo ważne jest stworzenie odpowiednich warunków, w takich miejscach jak korytarz, biblioteka, szatnia czy świetlica szkolna.

Powinny to być przestrzenie, które będą zapewniać komfort, wygodę oraz okoliczności do swobodnej rozmowy z rówieśnikami. Miękkie i wygodne siedziska Blocco o geometrycznych kształtach zostały zaprojektowane z myślą o przestrzeniach wnętrz publicznych. Siedziska Blocco składają się z pojedynczych modułów tapicerowanych odporną na ścieranie tkaniną poliestrową. Można je dowolnie konfigurować ze sobą, tworząc różne kompozycje. Kolekcja Blocco to przede wszystkim elegancki design, wygoda, najwyższa jakość oraz najlepsze materiały. Siedziska posiadają atest trudnozapalności, m.in.: BS EN 1021-1, BS EN 1021-2, BS 7176 Medium Hazard.

Siedziska Blocco Mini do przedszkoli, szatni oraz świetlic

Z siedziskami Blocco możesz zaaranżować przestrzeń, która sprawi, że każde pomieszczenie będzie wyglądało wyjątkowo. Zestawy Blocco Mini polecane są w szczególności do sal i szatni w przedszkolach oraz klasach początkowych szkoły podstawowej. Modułowy system siedzisk Blocco to propozycja wyposażenia przestrzeni meblami o dowolnym kształcie i kilku wariantach kolorystycznych. Każdy zestaw składa się z pojedynczych modułów, które można swobodnie łączyć i zestawiać według potrzeb i gustu. Siedziska Blocco są tapicerowane odporną na ścieranie tkaniną poliestrową, wyposażone w niskie nóżki. Posiadają atest trudnozapalności, m.in.: BS EN 1021-1, BS EN 1021-2, BS 7176 Medium Hazard.

Piankowe pufy i siedziska do przedszkoli, szatni oraz świetlic

Wygodne siedziska do  żlobków, przedszkoli i szkół Lobbo sprawią, że wolny czas spędzany podczas przerw stanie się dla dzieci czasem odpoczynku i wyciszenia. Zróżnicowana kolorystyka i nowoczesne kształty siedzisk sprawią, że każdy dopasuje je do własnego wnętrza, tworząc przyjazne miejsce sprzyjające nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami.