Pracownia chemiczna Grande

Pełne bezpieczeństwo prowadzonych doświadczeń

 

Pełne bezpieczeństwo prowadzonych doświadczeń

W pracowni chemicznej Grande

Angażujące lekcje chemii

w szkołach podstawowych

W pracowni chemicznej Grande

Aranżacja pracowni chemicznej Grande z laboratorium
Dygestorium
Stół falisty Mila
Mobilne szkolne laboratorium
Obrotowe krzesła Flexi
Grande – zestaw 4
Grande – zestaw 4

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń może skutecznie wspierać proces dydaktyczny poprzez rozbudzanie potrzeby eksperymentowania i zdobywania doświadczeń. Meble z linii Grande zostały zaprojektowane w ten sposób, aby na każdym kroku zachęcać i wspierać ucznia w aktywnym poznawaniu świata przyrody.

Funkcjonalne, modułowe meble Grande zapewniają wiele możliwości aranżacyjnych. Umożliwiają szybką zmianę układu mebli w klasie, ukrycie nadmiaru przedmiotów, które mogłyby rozpraszać uwagę ucznia w wygodnych szafkach, oraz wyeksponowanie elementów ważnych w danym momencie w procesie edukacyjnym.

Wsparcie w procesie dydaktycznym

Aranżacja przestrzeni, wspierająca aktywne poznawanie świata

Wyposażenie pracowni chemicznej w odpowiednie zestawy meblowe oraz pomoce dydaktyczne do realizacji podstawy programowej to podstawa skutecznej edukacji.

Szafki Grande w 4 wysokościach i 2 głębokościach oraz przeznaczone do nich nadstawki w 3 wysokościach i 2 głębokościach (38 i 48 cm), pozwalają tworzyć funkcjonalne zestawy meblowe, odpowiadające na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zastosowanie nadstawek umożliwia tworzenie szafek i szaf o kilku wysokościach, dzięki czemu istnieje możliwość komponowania funkcjonalnej zabudowy meblowej o bardzo dużej powierzchni do przechowywania.

Wielofunkcyjne zastosowanie

Edukacyjne rozwiązania dla rozwoju ucznia

Pracownia chemiczna wyposażona w meble z kolekcji Grande to przestrzeń dostosowana do potrzeb aktywnego poznawania świata przyrody. Rozbudzaj ciekawość uczniów, pokazuj, zachęcaj i eksperymentuj. Spraw, by wiedza była przyswajana na dłużej i trwalej.

Wykorzystaj w pełni bezpieczne Laboratorium Grande XXL z blatem pokrytym trwałym obrzeżem HPL, odpornym na substancje chemiczne i prowadź doświadczenia na oczach uczniów, umożliwiając obserwację prowadzonych doświadczeń z każdej strony.

Kolekcja Grande polecana do pracowni chemicznej

Regał L z żaluzją

  • Regał wyposażony w półki oraz przesuwną żaluzję
  • Posiada zamek z kluczykiem do bezpiecznego przechowywania
  • Wym. 82 x 38 x 117,4 cm

Drzwi Grande wysokie 90- st. 

  • Drzwiczki do regałów Grande L (096900, 096900W, 096901, 096901W) i nadstawek L (096892, 096892W, 096893, 096893W, 098188, 098188W)
  • Sprzedawane po 2 sztuki
  • wym. 40,5 x 105,3 cm

Klonowa nadstawka Grande M

  • Nadstawki Grande dostępne w 3 rozmiarach
  • Możliwość uzupełnienia drzwiczkami
  • Możliwość ustawienia nadstawek o głębokości 38 cm na głębokich szafkach (48 cm) po dokupieniu płyty przejściowej do nadstawek Grande (096940)

Top Produkt

Laboratorium Grande XXL – białe

Laboratorium do prowadzenia doświadczeń i eksperymentów Grande

Laboratorium Grande XXL zostało stworzone z myślą o pracowniach przyrodniczych. Mebel laboratoryjny wykonany z płyty laminowanej o gr. 18 mm, z blatem ze sklejki o grubości 18 mm, pokrytej laminatem HP, zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia i zalania substancjami chemicznymi.

Mobilne laboratorium można rozbudowywać i modyfikować według potrzeb danej pracowni. Mebel posiada dwa rozkładane blaty, umożliwiające pracę kilku dzieci naraz, tablicę oraz lustro. Ponadto zostało wyposażone w kółka z hamulcem, które ułatwiają przestawianie go z miejsca na miejsce.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Biurko Lab HPL ze zlewem

Biurko demonstracyjne pokryte trwałym laminatem HPL

Zobacz

Najczęściej wybierane z kolekcji Grande

Krzesło Flexi

Krzesło Flexi obrotowe na kółkach z regulacją wysokości

Zobacz