Meble przedszkolne Grande

Przestrzeń do eksploracji świata

Wyzwalanie twórczej ekspresji

Otwarte przestrzenie, które pobudzą naturalną ciekawość dziecka

Sala przedszkolna z meblami Grande
Zestaw meblowy Grande 65
Dywan
EKO dekor – domek duży szary
Stół kwadratowy biały z 4 krzesłami Filipek bukowymi

Dzieci każdego dnia zdobywają nową wiedzę i umiejętności. Naturalna ciekawość świata skłania maluchy do dotykania, manipulowania i eksperymentowania z otaczającymi je przedmiotami. Przedszkole powinno wspierać aktywność dziecka, ułatwiając przedszkolakom eksplorację otaczającego ich świata. Zestawy meblowe Grande z niskimi półkami, wysuwanymi szufladami z miejscem na każdy drobiazg oraz otwartymi półkami to najlepszy wybór spośród wyposażenia meblowego dla przedszkola.

Wysokiej jakości meble przedszkolne Grande

Zupełnie nowe rozwiązania z kolekcji GRANDE zostały stworzone z myślą o placówkach przedszkolnych, które cenią w swoim środowisku pracy  minimalizm, prostotę i funkcjonalność.

Z kolekcją meblową GRANDE z unikalnymi wersjami pojemnych zestawów meblowych z możliwością zabudowy po sam sufit stworzysz otwartą, stymulującą przestrzeń. Meble Grande dla najmłodszych użytkowników to rozwiązania zapewniające swobodny dostęp do zabawek i pomocy dydaktycznych, ale także co bardzo ważne gwarantujące pełne bezpieczeństwo.

Przestrzeń wspierająca naturalne aktywności

Relaks, ruch, zabawa

Meble przedszkolne Grande to kolekcja dostosowana do potrzeb maluchów. Jej delikatna kolorystyka wpływa na zachowanie harmonii w pomieszczeniu, przez co nabywanie nowych kompetencji staje się łatwiejsze.

Z kolekcją meblową GRANDE z unikalnymi wersjami pojemnych zestawów meblowych z możliwością zabudowy po sam sufit stworzysz otwartą, stymulującą przestrzeń. Modułowa koncepcja mebli Grande pozwala dowolnie łączyć i zestawiać poszczególne elementy kolekcji, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować kolekcję do istniejących warunków przestrzennych.

Kolekcja Grande polecana do przedszkola

Grande – zestaw 85

  • Pojemny i funkcjonalny zestaw mebli Grande
  • Zestaw zawiera dużo miejsca do przechowywania
  • Estetyczna, pastelowa kolorystyka zapobiega przebodźcowaniu
Zestaw mebli z kolekcji Grande do przedszkola

Grande – zestaw 62

  • Wysokość półek dostosowana do wzrostu przedszkolaków
  • Delikatna kolorystyka mebli zapewnia spokój i wyciszenie
  • Modułowy system mebli pozwala dostosowywać meble do bieżących potrzeb
Zestaw Grande do przedszkola z zielonymi szafkami

Grande – zestaw 65

  • Pojemny zestaw meblowy z wysoką szafką poza zasięgiem dzieci, otwartymi półkami oraz szufladami
  • Naturalna kolorystyka odwołująca się do natury
  • Zachęca do korzystania i rozwoju

TOP Produkt Grande

Grande zestaw 56 został zaprojektowany z myślą o potrzebach dzieci w wieku przedszkolnym oraz nauczycieli wychowania przedszkolnego. Elementy zestawu stanowią połączenie wysoko umieszczonych półek z niskimi szafkami na kółkach.

Mobilne szafki pozwalają dziecku samodzielnie sięgać po ulubione zabawki i pomoce edukacyjne, co skłania do podejmowania działań zgodnie z własnymi potrzebami. Samodzielna eksploracja kształtuje charakter malca i jego zainteresowania w przyszłości.

ZOBACZ

Krzesełko Filipek

Wygodne krzesełko przedszkolne

Zobacz

Najczęściej wybierane
z kolekcją Grande

Okrągły stół Bambino

Bezpieczny okrągły stół

Zobacz

Zastanawiasz się, jak idealnie wyposażyć salę przedszkolną, aby była zarówno funkcjonalna, jak i przyjazna dla dzieci? Meble z kolekcji Grande to szeroka gama mebli do przedszkola, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Oferujemy kompleksowe wyposażenie przedszkoli, które łączy w sobie nowoczesność z bezpieczeństwem, kluczowe cechy dobrego wyposażenia do sali przedszkolnej.Sala przedszkolna powinna być zaprojektowana z myślą o potrzebach dzieci, zapewniając im łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów. Szafki do przedszkola wykonane z wysokiej klasy materiałów takich jak: płyta laminowana o gr. 18 mm, gwarantują długotrwałe użytkowanie, nawet w warunkach intensywnej eksploatacji, jakie często mają miejsce w salach przedszkolnych. Dodatkowo różnorodne fronty szafek do przedszkola w stonowanych kolorach pozwalają na stworzenie przestrzeni, która będzie nie tylko praktyczna, ale przyjazna i dostosowana do charakteru pomieszczenia i potrzeb dzieci i opiekunów.

Meble do przedszkola to nie tylko szafki i regały, ale również stoliki przedszkolne, które będą idealne do zabaw i nauki. Ergonomiczny kształt i zaokrąglone krawędzie są bezpieczne dla dzieci, a łatwość czyszczenia to dodatkowy atut dla opiekunów. Stoliki dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, co umożliwia tworzenie przestrzeni dostosowanych do wzrostu i indywidulanych potrzeb dzieci oraz wielkości sali.

Wyposażenie przedszkola musi być przede wszystkim bezpieczne, dlatego meble z kolekcji Grande spełniają wymagane prawem normy oraz posiadają certyfikaty i atesty potwierdzające ich ergonomiczność i możliwość korzystania w przedszkolach i szkołach. Kolekcja nowoczesnych mebli Grande charakteryzuje się elastycznymi rozwiązaniami, które pozwalają dostosować wyposażenie placówki do zmieniających się potrzeb. Kolekcja Grande zwiera między innymi różnokolorowe pojemniki i fronty szafek, różnorodne zestawy i szafki mobilne.Podsumowując, meble dla przedszkoli z kolekcji Grande stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają kompletnego i bezpiecznego wyposażenia przedszkoli. Oferujemy produkty, które wzbogacą salę przedszkolną, jednocześnie nie przytłaczając ilością bodźców kształtów i kolorów. Sprawdź naszą ofertę już dziś i stwórz miejsce, gdzie każde dziecko poczuje się szczęśliwe i bezpieczne.