Biblioteka Grande

Innowacyjna przestrzeń dla czytelnika z meblami Grande

 

Biblioteka i czytelnia

Komfortowa strefa czytelnicza z meblami Grande

Przestrzeń czytelnicza Grande

Innowacyjne wyposażenie biblioteki XXI wieku

Biblioteka z meblami bibliotecznymi z kolekcji Grande
Regał biblioteczny Grande
Zestaw siedzisk Blocco
Wysoki Hocker z oparciem

Biblioteka jest ważnym miejscem, które odgrywa kluczową rolę w promowaniu czytelniczej postawy u uczniów oraz kształtowaniu nawyku czytania. Jest to również przestrzeń, w której młode pokolenie może oderwać się od codziennych problemów i przenieść się do fantastycznego świata istniejącego tylko w książkach. W bibliotece szkolnej odbywają się liczne konkursy i spotkania z rówieśnikami. Lecz biblioteka to przede wszystkim miejsce, w którym można wypożyczać książki i przygotowywać się do zajęć.

Biblioteka wyposażona w meble z kolekcji Grande to otwarta i pełna książek przestrzeń, która kształtuje postawę czytelniczą.

Komfort użytkowania mebli z kolekcji Grande

Najwyższa jakość mebli w bibliotece szkolnej

Kolekcja Grande posiada wiele rozwiązań meblowych stworzonych z myślą o bibliotekach. Biblioteka szkolna zaaranżowana z wykorzystaniem regałów bibliotecznych Grande to przestrzeń, w której uczeń ma nieograniczone możliwości rozwijania pasji czytelniczej. Łatwy dostęp do wszystkich książek i podręczników zapewniają otwarte półki w regałach bibliotecznych Grande, w tym modele wyposażone w drabinę, dzięki którym można z łatwością sięgnąć po książki znajdujące się na samej górze regału. Wysokie i pojemne regały umożliwiają przechowywanie bardzo dużej ilości książek i innych materiałów, które powinny znajdować się w każdej bibliotece szkolnej, aby zachęcać dzieci do sięgania po ulubione lektury.

Wielofunkcyjne zastosowanie

Edukacyjne rozwiązania dla rozwoju dziecka

Miejsce, w którym uczniowie mogą cieszyć się zbiorami czytelniczymi, zarówno w postaci książek, jak i zasobów multimedialnych. Jej zadaniem jest wspieranie realizacji celów edukacyjnych ze wszystkich przedmiotów szkolnych. To miejsce, w którym uczeń pogłębia swoją wiedzę, a także osobiste zainteresowania i interesujące go obszary wiedzy. Jest także miejscem, w którym uczniowie mogą rozwijać kompetencje technologiczno-komunikacyjne i uczyć bezpiecznego użytkowania sprzętów cyfrowych i wykorzystywania ich w celu zdobywania informacji. Wykorzystaj meble Grande, by stworzyć w bibliotece przestrzeń przeznaczoną dla uczniów chcących poszerzać wiedzę i własne umiejętności korzystania z narzędzi cyfrowych. Uzupełnij bibliotekę wygodnymi siedziskami linii Blocco, aby stworzyć im komfortowe, warunki do czytania.

Kolekcja Grande polecana do biblioteki

Regał Biblioteczny Grande – zestaw 39

  • Wysoki pojedynczy regał na książki
  • Pojemny, z miejscem na dużą ilość książek, podręczników i czasopism
  • Można go łączyć z większymi regałami bibliotecznymi Grande

Regał biblioteczny Grande – zestaw 25

  • Wysoki regał biblioteczny przeznaczony do bibliotek
  • Regał wyposażony w regulowaną drabinę
  • Wysoki regał wyposażony w drabinę zapewniającą łatwy dostęp do książek

Regał biblioteczny Grande -zestaw 40

  • Wysoki regał biblioteczny przeznaczony do bibliotek
  • Wyposażony w regulowaną drabinę zapewniającą łatwy dostęp do książek
  • Duży rozmiar regału gwarantuje maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Top Produkt

Regał biblioteczny z drabiną -Grande zestaw 27

Meble z kolekcji Grande zapewniają funkcjonalną zabudowę meblową o dużej powierzchni do zagospodarowania, co sprawia, że idealnie nadają się do biblioteki szkolnej.

Regał biblioteczny Grande z dużą ilością przestrzeni do przechowywania pozwala optymalnie wykorzystać miejsce w każdej bibliotece. Dzięki stabilnie zawieszonej drabinie użytkownicy mają dostęp także do górnych szafek. Drabinę można zawiesić na specjalnym drążku umieszczonym na boku zestawu i wyciągać w chwilach, gdy zachodzi potrzeba dostania się do pozycji znajdujących się na górnych półkach.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zestaw Blocco 1

Wygodny zestaw siedzisk o ciekawym układzie

Zestaw siedzisk do przestrzeni wspólnych i bibliotek
Zobacz

Najczęściej wybierane z kolekcją Grande

Ścianka akustyczna

Ścianka dźwiękochłonna redukująca hałas i pogłos

Ścianka akustyczna redukująca hałas i pogłos
Zobacz