Sala laboratoryjna Grande

Szkolna sala laboratoryjna to miejsce, w którym uczniowie mają szansę w praktyczny sposób zdobywać wiedzę na temat otaczającego świata. W sali laboratoryjnej przeprowadza się doświadczenia, badania i eksperymenty, dlatego też podczas wybierania wyposażenia meblowego szczególną uwagę należy zwrócić na kwestie bezpieczeństwa w zetknięciu z różnego typu substancjami. Salę laboratoryjną Grande charakteryzuje trwałość i mobilność, blaty stołów pokryte są laminatem HPL, czyli najtrwalszym tworzywem meblowym. W pomieszczeniu zastosowano szafki z zamkami o jasnej, stonowanej kolorystyce z kolekcji Grande. Ważny element wyposażenia sali stanowi mobilna szafka laboratoryjna ze składanym blatem i gniazdkiem elektrycznym.

Sala laboratoryjna Grande wyposażona została w nowoczesne, trójkątne stoły Mila, które bez trudu można ze sobą łączyć, tworząc tym samym ciekawe aranżacje przestrzeni. Widoczne na wizualizacji krzesła Colores zapewniają wygodę oraz komfort dzięki lekko sprężystemu oparciu, które w naturalny sposób dostosowuje się do pleców. Ukazany zestaw multimedialny składa się z tablicy interaktywnej, projektora krótkoogniskowego Epson i uchwytu ściennego. Innowacyjne modułowe pracownie przyrodnicze to gotowe narzędzia do pracy z uczniami z wykorzystaniem metody badawczej. Całość przedstawionego na wizualizacji wyposażenia umożliwia prowadzenie nowoczesnych, ciekawych i bezpiecznych zajęć laboratoryjnych.

Polecane produkty:
Zestaw multimedialny 16
ZEST5286
Modułowe Pracownie Przyrodnicze - moduł WODA
199242
Grande - zestaw 9
ZEST5319
Regał Grande mobilny dwustronny - biały
096930W
Szafka laboratoryjna mobilna
096743
Stół Mila trójkątny 80x80x108, HPL - biały, zaokrąglony
B9003-06-08-SH03-Z-SP-PO
Krzesło Colores rozm. 6 żółte
256077

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu klas i pracowni szkolnych, skontaktuj się z nami.