Matematyczna sala lekcyjna Grande

Przestrzeń sprzyjająca nabywaniu kompetencji matematycznych

 

Pracownia matematyczna Grande

Przestrzeń sprzyjająca nabywaniu kompetencji matematycznych

Angażująca przestrzeń do nauki matematyki

W pracowni matematycznej Grande

Multimedialna pracownia matematyczna z meblami grande
Monitor interaktywny insGraf DIGITAL
Krzesło Ergo
Regał Grande L
Stół trójkątny Mila

Matematyka nie bez przyczyny nazywana jest królową nauk. Ta dziedzina nauki jest obecna na niemal każdym kroku życia i stanowi fundament niezbędny do wykonywania zawodów przyszłości. Na lekcjach matematyki uczniowie wykonują działania na liczbach, analizują, rozwiązują złożone problemy i wyciągają wnioski, a także uczą się podejmowania właściwych decyzji i organizowania własnej pracy. Z tego powodu pracownia matematyczna powinna być przestrzenią wyposażoną w funkcjonalne meble, tradycyjne pomoce dydaktyczne, takie jak plansze dydaktyczne, tablice, linijki czy modele brył, oraz nowoczesne programy multimedialne. Ważnym elementem dopełniającym wyposażenia pracowni matematycznej są cyfrowe sprzęty do prowadzenia zajęć, obrazujące skomplikowane działania matematyczne w przejrzysty i łatwo przyswajalny sposób. Należy do nich najwyższej jakości monitor interaktywny insGraf DIGITAL.

Praktyczna aranżacja przestrzeni

Rozwiązania meblowe z miejscem na każdy drobiazg

Matematyka jest przedmiotem uważanym za jeden z najtrudniejszych do przyswojenia przez uczniów. Mając na celu usprawnienie procesu uczenia się, nauczyciele wykorzystują tradycyjne oraz cyfrowe narzędzia i pomoce dydaktyczne. Przyrządy do mierzenia długości, jednostek i objętości, monitory interaktywne, przyrządy do nauki o zbiorach, modele brył oraz ich wizualizacje – to tylko wybrane pomoce dydaktyczne wykorzystywane przez nauczycieli na lekcjach matematyki. Aby zapewnić miejsce na wszystkie narzędzia edukacyjne ważne jest zaopatrzenie pracowni w pojemne i funkcjonalne meble. Regały z kolekcji Grande wyposażone w pojemniki Gratnells ułatwią uporządkowanie materiałów dydaktycznych oraz zapewnią bezpieczne miejsce do przechowywania, tak by mogły służyć przez długi czas.

Meble Grande do sali matematycznej

Modułowe rozwiązania w kolekcji Grande

Planując aranżację pracowni matematycznej należy uwzględnić kilka istotnych czynników. Szczególną uwagę powinno się poświęcić takim aspektom wyposażenia meblowego jak: stymulująca kolorystyka, modułowość, wysoka jakość oraz bezpieczeństwo użytkowników. Aranżacja pracowni matematycznej modułowymi meblami z kolekcji Grande pozwala stworzyć przyjazną przestrzeń do prowadzenia angażujących lekcji w szkołach podstawowych.

Wyposażając pracownie przedmiotowe w meble Grande, zaaranżowanie przyjaznego i inspirującego środowiska edukacyjnego w szkołach podstawowych staje się znacznie prostsze.

Kolekcja Grande przeznaczona do pracowni matematycznej

Regał Grande L – głęboki

  • Do wyboru płyta laminowana w tonacji białej lub klonowej
  • Możliwość zwiększenia ilości miejsca do przechowywania przez zamontowanie nadstawek z tej samej kolekcji (096889, 096889W, 096891, 096891W, 096893, 096893W)
  • Możliwość uzupełnienia regału drzwiczkami

 

Grande – zestaw 38

  • Regał Grande na cokole o wym. 104 x 48 x 82,2 cm
  • Regał z 3 kolumnami przeznaczony na pojemniki
  • Pojemniki wchodzą w skład zestawu 

Regał Grande z szufladami

  • Trwałe szuflady kasetowe
  • Szuflady wyposażone w mechanizm cichego domyku
  • Możliwość zamontowania na nich nadstawek z tej samej kolekcji (096889, 096889W, 096891, 096891W, 096893, 096893W) 

Top produkt Grande

Pomoce dydaktyczne, zarówno tradycyjne, jak i cyfrowe stanowią nieocenioną pomoc dla nauczyciela każdego przedmiotu. Pomoce dydaktyczne obrazujące figury geometryczne bądź skomplikowane działania matematyczne są niezwykle ważne w szybszym przyswojeniu wiedzy. Zestaw meblowy Grande 1 to bezpieczna przestrzeń do przechowywania pomocy dydaktycznych, dokumentów, pisemnych sprawdzianów i innych materiałów nauczyciela w szafkach z zamkiem.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Zestaw mobilny do pracy indywidualnej

Mobilne rozwiązania z kolekcji Grande

Zestaw mobilny do pracy indywidualnej z kolekcji Grande
Zobacz

Najczęściej wybierane
z kolekcją Grande

Kontenerek Grande S

Mobilny kontenerek z otwartą półką i zamykaną szafką

Mały mobilny kontenerek do pracowni matematycznej
Zobacz