Jak wyposażyć pracownię chemiczną?

Pracownia chemiczna wyposażona w meble z kolekcji Grande to miejsce, w którym każdego dnia przeprowadzane są praktyczne doświadczenia i fascynujące eksperymenty. Uczniowie biorą aktywny udział w lekcjach przez samodzielne wykonywanie badań i doświadczeń. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni w pracowni chemicznej. Meble z kolekcji Grande zapewniają łatwy dostęp do pomocy dydaktycznych, aby uczniowie mogli w pełni korzystać z zajęć.

Chemia postrzegana jest jako przedmiot dość trudny, dlatego nauczyciel dysponując odpowiednimi narzędziami, będzie w stanie zainteresować młodzież przedmiotem. Korzystając z Laboratorium Grande uczniowie mogą każdego dnia przeprowadzać fascynujące eksperymenty chemiczne. Mebel wyposażony jest w dwa odporne na uszkodzenia chemiczne oraz wilgoć rozkładane blaty, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracowni chemicznej, jako przestrzeń do prowadzenia eksperymentów.

Pracownia chemiczna wyposażona meblami z kolekcji Grande
Polecane produkty:
Nadstawka Grande M głęboka - biała
096891W
Regał Grande L głęboki - biały
096901W
Laboratorium Grande XXL - białe
096935W
Biurko LAB 1800x600 HPL, szare
096519
Krzesło Colores
256014

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu sali do żłobka, skontaktuj się z nami.