Jak wyposażyć pracownię biologiczną?

Pracownia biologiczna wyposażona w meble z kolekcji Grande to przestrzeń, która rozwija u uczniów postawę badawczą, uczy stawiania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Jest to też miejsce, które zachęca do eksperymentowania i prowadzania praktycznych doświadczeń. Mobilne stoły EasyMoove, wyposażone w kółka, ułatwiają wspólne prowadzenie badań i eksperymentowanie. Możliwość zestawiania ich ze sobą, w kilku krokach umożliwia szybkie zaaranżowanie sali do pracy grupowej, jak również dostosowanie do pracy indywidualnej. Funkcjonalne kontenerki Grande w połączeniu ze stołami easyMoove pozwolą nie tylko przechowywać przybory szkolne ucznia, ale także zapewnią przestrzeń do pracy indywidualnej w komfortowych warunkach.

Doposażając pracownię w nowoczesne pomoce multimedialne, takie jak monitor interaktywny insGraf DIGITAL, nauczyciel może skutecznie wspierać proces dydaktyczny. Prezentując materiały edukacyjne, filmy przyrodnicze, modele i przekroje w najlepszej jakości obrazu rozdzielczości 75 i 86, 4 K UHD, nauczyciel może skutecznie zaciekawić ucznia. Możliwości, jakie oferuje monitor interaktywny insGraf DIGITAL, pozwalają wejść w interakcję z nauczycielem oraz pozostałymi uczniami, dając szansę na prowadzenie angażujących lekcji w trybie stacjonarnym oraz zdalnym.

Mobilny stół easyMoove do pracowni biologicznej
Polecane produkty:
Kontenerek Grande S - biały
098124W
Kontenerek Grande M gł. 50 cm - biały
098125W
Stół prostokątny easyMoove
098128
Stół trójkątny easyMoove
098127
Krzesło H
096824
Monitor interaktywny insGraf DIGITAL FUTURE 75 - 4K UHD
118235

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu klas i pracowni szkolnych, skontaktuj się z nami.