Jak wyposażyć gabinety

i pomieszczenia administracyjne?

Gabinety i pomieszczenia administracyjne stanowią istotne miejsca w każdej placówce edukacyjnej. Meble Grande sprawdzą się nie tylko w salach lekcyjnych, ale także w pokojach nauczycielskich, ale także w gabinetach pedagoga szkolnego czy pomieszczeniach gospodarczych. Trwałe, stabilne i bezpieczne regały, wyposażone w drzwiczki z kluczykiem idealnie nadają się do przechowywania prywatnych rzeczy, a także dokumentów, sprawdzianów, klasówek oraz innej ważnej dokumentacji.

Ze względu na uniwersalną rolę pomieszczeń administracyjnych warto zaaranżować przestrzeń, w której nauczyciel będzie mógł odpocząć między zajęciami. W tym celu warto doposażyć pomieszczenia w wygodne siedziska, takie jak modułowe siedziska Blocco. Dzięki meblom Grande gabinety i pomieszczenia administracyjne staną się miejscami funkcjonalnymi i atrakcyjnymi, w których nauczyciele z przyjemnością będą spędzać swój wolny czas.

Gabinet szkolny wyposażony w meble z kolekcji grande
Polecane produkty:
Grande - zestaw 27
ZEST5337
Dywan jednokolorowy - szary
056112
Szafka Grande na ksero
096925

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu klas i pracowni szkolnych, skontaktuj się z nami.