Jak wyposażyć pracownię STREAM?

Nauka w nurcie edukacyjnym STREAM odbywa się w formie praktycznych projektów i warsztatów. Kluczową rolę w procesie zdobywania wiedzy i doświadczenia odgrywa odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni dydaktycznej. Jest to przestrzeń zapewniająca swobodny dostęp do pomocy dydaktycznych z różnych obszarów nauki, dzięki której uczniowie mogą w pełni korzystać z zajęć. Meble z kolekcji Grande pozwalają stworzyć otwartą przestrzeń, sprzyjającą testowaniu, konstruowaniu, przeprowadzaniu praktycznych doświadczeń, rozwiązywaniu problemów oraz aktywnemu udziałowi w zajęciach.

Łatwy dostęp do pomocy dydaktycznych zapewnią pojemne i funkcjonalne regały Grande. Pomoce dydaktyczne, które powinny pozostać poza dostępem dzieci, można w bezpieczny sposób przechowywać na regałach i w szafach z naszej kolekcji. Meble w pracowni STEAM powinny być mobilne, aby umożliwiać sprawne przemieszczenie się po sali. Mobilne laboratorium Grande XL pozwala przeprowadzać praktyczne doświadczenia, zarówno indywidualnie, jak i wspólnie z grupą.

Aranżacja pracowni w nurcie steam wyposażona w meble Grande
Polecane produkty:
Grande - zestaw 4
ZEST5314
Stół Mila falisty duży HPL
B9011-04-08-SH03-Z-SP-PO
Laboratorium Grande XXL - białe
096935W
Biurko LAB 1800x600 HPL
096519
Krzesło Genito z oparciem
318008
Moduł Powietrze
199259
Moduł Woda
199242

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu klas i pracowni szkolnych, skontaktuj się z nami.