Jak wyposażyć pracownię STREAM?

Nauka w nurcie edukacyjnym STREAM odbywa się w formie praktycznych projektów i warsztatów. Kluczową rolę w procesie zdobywania wiedzy i doświadczenia odgrywa odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni dydaktycznej. Jest to przestrzeń zapewniająca swobodny dostęp do pomocy dydaktycznych z różnych obszarów nauki, dzięki której uczniowie mogą w pełni korzystać z zajęć. Meble z kolekcji Grande pozwalają stworzyć otwartą przestrzeń, sprzyjającą testowaniu, konstruowaniu, przeprowadzaniu praktycznych doświadczeń, rozwiązywaniu problemów oraz aktywnemu udziałowi w zajęciach.

Łatwy dostęp do pomocy dydaktycznych zapewnią pojemne i funkcjonalne regały Grande. Pomoce dydaktyczne, które powinny pozostać poza dostępem dzieci, można w bezpieczny sposób przechowywać na regałach i w szafach z naszej kolekcji. Meble w pracowni STEAM powinny być mobilne, aby umożliwiać sprawne przemieszczenie się po sali. Mobilne laboratorium Grande XL pozwala przeprowadzać praktyczne doświadczenia, zarówno indywidualnie, jak i wspólnie z grupą.

Polecane produkty:
Grande - zestaw 9
ZEST5319
Regał Grande mobilny dwustronny
096930W
Biurko Grande, białe
099751W
Stół Moove+ czworoboczny rozm. 6
098152
Krzesło Flexi obrotowe na kółkach z reg. wys.
092902
Monitor interaktywny insGraf DIGITAL FUTURE 65 - 4K UHD
585001
Robot Photon EDU
821200

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu klas i pracowni szkolnych, skontaktuj się z nami.