Jak wyposażyć przedszkole?

Sala przedszkolna wyposażona w  meble z kolekcji Grande oraz innowacyjne narzędzie edukacyjne, jakim jest Magiczny Box, łączący w sobie, system interaktywnej rozrywki grupowej oraz tablicę multimedialną, którą można odtworzyć zarówno na ścianie i podłodze została stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach. Przedszkole zostało zaaranżowane delikatnymi, wysokimi, białymi meblami z kolekcji Grande, które pozwalają z jednej strony na samodzielne działanie najmłodszych, dzięki niskim półkom oraz wysuwanym skrzyniom z kolekcji Grande, z drugiej zapewniają przestrzeń dla nauczyciela dzięki wysoko umieszczonym półkom.

Ważny element wyposażenia pracowni językowej stanowi innowacyjne narzędzie edukacyjne Magiczny Box. Jest to wielofunkcyjna tablica multimedialna pozwalająca na rysowanie, sterowanie grami i obsługę dowolnych aplikacji. Aranżacja przedszkola meblami Grande oraz zastosowanie takich narzędzi i elementów wyposażenia jak Magiczny Box czy Kącik pałac, pozwoli skutecznie wspierać pracę nauczyciela i ułatwi przyswajanie wiedzy przez najmłodszych.

Polecane produkty:
Grande - zestaw 72
ZEST5717
EKO dekor - domek średni niebieski
146259
Magiczny Box - aktywna ściana /podłoga
821106
Kanapa Modern Plus, szaro-niebieska
046076
Krzesło Filipek PASTEL szare, rozm. 2
118369
Blat Flexi prostokątny - biały
099363
Kącik Pałac
099742

Podoba Ci się ta aranżacja? Zapisz lub udostępnij stronę dla inspiracji. Jeżeli potrzebujesz pomocy w urządzeniu klas i pracowni szkolnych, skontaktuj się z nami.